top of page

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID

Bioteaduste Üliõpilaste Selts on oma kümne tegutsemisaasta jooksul leidnud mitmeid sõprusorganisatsioone ja koostööpartnereid. Lisaks kuulub selts nii kohalikesse kui ka rahvusvahelisse katuseorganisatsiooni.

 

Täpsemad kirjeldused meie peamistest koostööpartneritest leiad altpoolt.

OR.jfif

OLE ROHKEM. Koostöövõrgustik

OR. Koostöövõrgustiku missioon on luua tudengiorganisatsioonidele ühis-platvorm üksteiselt õppimiseks, koos-tööks ja ühisturundamiseks.

Hetkel ühendab võrgustik Tartus 63 tudengiorganisatsiooni.

32984789_10156090991645485_1693199429479

ENL

Eesti Noorteühenduste Liit (ENL) on katusorganisatsioon, mis ühendab Eestis tegutsevaid noorteühendusi ja osaluskogusid. ENLi võrgustikus on üle 130 noorteühenduse ja osaluskogu ENL usub, et iga tee saab alguse unistusest.

TÜÜE.JPG

TÜÜE

Tartu Ülikooli Üliõpilasesindus (TÜÜE) seisab üliõpilaste huvide ja vajaduste eest ning toetab neid oma õiguste kaitsmisel. Esinduses on enam kui 140 üliõpilast igast instituudist ja vald-konnast.

gilogo.png

TÜ genoomika instituut

Genoomika instituut on geneetika eestvedaja Eestis

Genoomika instituut on loodud selleks, et saavutada genoomikaalastes teadusuuringutes ja õppetöös suurem sünergia erinevate valdkondade vahel.

GI tegeleb teadusuuringutega, pakume laboriteenuseid ning on Eesti geenivaramu pidaja ja arendaja.

ömilogo.png

TÜ ökoloogia ja Maateaduste instituut

Ökoloogia ja maateaduste instituut (ÖMI) kuulub loodus- ja täppisteaduste valdkonda. ÖMI alla koonduvad Tartu Ülikooli botaanika, geograafia, geoloogia ja zooloogia osakonnad ning loodusteadusliku hariduse keskus.

mri logo.png

TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituut

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut tegeleb teadustööga molekulaarsetes bioteadustes ja üliõpilaste õpetami-sega „valge bioloogia“ ainetes kõigil kolmel õppeastmel.

1549007279889.jpg

Solis BioDyne

Solis BioDyne on arendanud ja tootnud biotehnoloogilisi reagente ülikoolilinnas Tartus alates 1995. aastast. Viimase 25 aastaga on nad  saanud üheks juhtivaks reagentide tootjaks Euroopas ning kõrged kvaliteedistandardid on muutnud Solis BioDyne-i usaldusväärseks kaubamärgiks kogu maailmas.

1519916270310.jpg

Icosagen

Icosagen Grupi tegevus hõlmab biotehnoloogiliste toodete ja teenuste arendamist, tootmist ning müüki. Nende klientideks on ravimitööstusettevõtted, biotehnoloogiafirmad ning akadeemilised teadus- ja arendusasutused Eestis, Euroopas, Aasias ja USAs.

TFTAK_logo_blackwhite_edited.png

TFTAK

Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus on kaasaegsetele analüütikameetoditele toetuv Eesti teadus- ja arendusasutus, mille eesmärk on uudsete lahenduste väljatöötamine toidu- ja biotehnoloogia sektorile. Juba aastaid on TFTAK teinud taimsete toodete arendamiseks koostööd Eesti toidusektori ettevõtetega ning osalenud erinevates rahvusvahelistes projektides. TFTAK-i uurimistööde fookus on seotud toidu tootmise tehnoloogiate iseärasustega ning selle kõrval tarbijaeelistustega.

bottom of page