LIITUMINE

Kes võivad liituda?


Liituda võivad kõik bioteaduste erialade üliõpilased ning vilistlased, sealhulgas geenitehnoloogid, bioloogid, ökoloogid, bioloogia õpetajad ja muud.
 

Miks liituda? 

  • Uued tutvused nii enda kui teistelt erialadelt, mis on kasulikud ka 10 aasta pärast. Lisaks oleme hakanud tutvusi looma ka välismaal tegutsevate bioteaduste üliõpilasorganisatsioonidega.

  • Arenemisvõimalus. Me soovime, et bioteaduste tudeng poleks andekas ainult enda erialal, vaid omandaks ka oskusi, mis tulevad kasuks teistel elualadel. Meie juures saab arendada meeskonnatöö ja avaliku esinemise oskust; osaleda erinevatel koolitustel; õppida üritusi korraldama ja palju muud.

  • Tee oma stipendiumi või teadusgrandi taotlus ning CV sisukamaks.

  • Info bioteadustega seotud välisürituste ja pakkumiste kohta ning üle ülikooli arendavate konverentside-ürituste kohta.

  • Erinevad siseüritused liikmetele nagu näiteks proovikaitsmised, sauna- ja lauamänguõhtud, vastlapäeva tähistamine, Sügiskool ja palju muud.

Liikmekohustused

  • Liikmel tuleb osaleda üldkoosolekul, mis toimub 2 korda aastas.

  • Tasuda üks kord aastas liikmemaksu, mis on 15 eurot. Sellest rahast ostetakse seltsi üritustele süüa ning kaetakse seltsi tegevuskulusid.

 

Loe liikme õiguste ja kohustuste kohta täpsemalt põhikirjast

Kuidas liituda?

Kandideerimiseks tuleb täita avaldus ning saata see digiallkirjastatud kujul bysselts@gmail.com.

Avaldusel saab valida ka töögrupi, mille liikmeks võib astuda. Kui on soov teha midagi uut, siis selle võib kirjutada avalduses “Muu…” alla.


Allkirjastatud avaldus on võimalik tuua ka paberkandjal mõne juhatuse liikme kätte või Riia 23 infolauda. Pärast avalduse üle vaatamist saadame BÜS-i poolt kinnitusmeili ning lisame soovija ka töögrupi facebooki gruppi.


Avalduse võib esitada ka Seltsi üldkoosolekul, mis toimub oktoobri alguses.

Bioteaduste Üliõpilaste Selts


Aadress: Riia 23, Tartu 51010, Eesti
E-mail: bysselts@gmail.com
Arveldusarve: Swedbank EE522200221057196814 (saaja: Bioteaduste Üliõpilaste Selts)
Registrikood: 80355504