top of page

LIITUMINE

Miks liituda? 

  • Uued tutvused nii enda kui teistelt erialadelt, mis on kasulikud ka 10 aasta pärast. Lisaks oleme hakanud tutvusi looma ka välismaal tegutsevate bioteaduste üliõpilasorganisatsioonidega.

  • Arenemisvõimalus. Me soovime, et bioteaduste tudeng poleks andekas ainult enda erialal, vaid omandaks ka oskusi, mis tulevad kasuks teistel elualadel. Meie juures saab arendada meeskonnatöö ja avaliku esinemise oskust; osaleda erinevatel koolitustel; õppida üritusi korraldama ja palju muud.

  • Tee oma stipendiumi või teadusgrandi taotlus ning CV sisukamaks.

  • Info bioteadustega seotud välisürituste ja pakkumiste kohta ning üle ülikooli arendavate konverentside-ürituste kohta.

  • Erinevad siseüritused liikmetele nagu näiteks proovikaitsmised, sauna- ja lauamänguõhtud, vastlapäeva tähistamine, Talvekool ja palju muud.

Kes võivad liituda?


Liituda võivad kõik bioteaduste erialade üliõpilased ning vilistlased, näiteks geenitehnoloogid, bioloogid, ökoloogid, bioloogia õpetajad.

Liikmekohustused

  • Liikmel tuleb osaleda üldkoosolekul, mis toimub 2 korda aastas.

  • Tasuda üks kord aastas liikmemaksu, mis on 15 eurot. Sellest rahast ostetakse seltsi üritustele süüa ning kaetakse seltsi tegevuskulusid.

 

Loe liikme õiguste ja kohustuste kohta täpsemalt põhikirjast

Kuidas liituda?

Kandideerimiseks tuleb täita avaldus ning saata see digiallkirjastatud kujul bysselts@gmail.com.

Avaldusel saab valida ka töögrupi, mille liikmeks soovitakse astuda. Kui on soov teha midagi uut, siis selle võib kirjutada avalduses “Muu…” alla.


Allkirjastatud avaldus on võimalik tuua ka paberkandjal mõne juhatuse liikme kätte või Riia 23 infolauda. Pärast avalduse üle vaatamist saadame BÜS-i poolt kinnitusmeili ning lisame soovija BÜSi suhtluskanalitesse (Facebook, Discord).


Avalduse võib esitada ka seltsi sügisesel üldkoosolekul, mis toimub oktoobri alguses.

bottom of page